Teen Escort Alexandra in Istanbul, Turkey

Alexandra

Created: 30-12-2020Modified: 18-10-2021Total views: 140759This month: 2915
1 Day in Istanbul!

Location

[object Object]
  Istanbul
Hotel

Meeting with

[object Object]
MeetingType-men
Men

Videos

Video
Alexandra
 00:11
Alexandra
 00:13

Details

[object Object]
Age
22
Gender
Female
Ethnicity
European (white)
Sexual Orientation
Heterosexual
Height / Weight
168cm / 53kg
 
5.5feet / 117lbs
Hair / Eyes
Blond / Green
Languages
Russian
English
Turkish

Reviews

Review
 Write review
 Raunes
 2021-09-28
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2021-08-0590 minAnkara
 : 10
 : 10
 : 10
Selamlar bozkırın ortasında iç geçirerek İstanbul’u seyreden yoldaşlar. Ankaramızda gün geçtikçe kuraklık artarken Alexa gibi bir değeri geçici süreliğinede olsa kaybedecek olmanın üzüntüsü içerisindeyim. Bu review geç kalınmış ama yazılması gereken bir reviewdir. Ama öncesinde üstadların nezninde bir kaç kelam etmek isterim. Madrigalos, Compiler, Samoa, Boğaçhank ve Akademil başta olmak üzere diğer emek verip bizi tecrübeleriyle bilgilendiren bütün yoldaşlara kendi adıma çok teşekkür ederim. 2 yıldır bu siteyi bir rehber olarak kullandım ve hatrı sayılır miktarda ziyaret gerçekleştirdim. Kah şaşırıp küçük dilimi yuttum kah bir diğer üstadın deyimiyle mayın eşşee oldum. Lakin yazı yazmaktan çok haz etmediğim için review ya da comment yazmaktan hep çekindim ama içimde hep bir pişmanlık oldu. Artık üstadlarında uyarılarını dikkate alarak ve onlara duyduğum saygıdan aldığım motivasyon ile daha önce buluştuğum kızların profillerini bulabildiğim ölçüde geçte olsa reviewlerini yazma sözü verdim kendime. Alexa Alexa Alexa çilli güzelim benim. Alexa ile 3 defa görüştüm. Ve Ankara için Gfe’nin kraliçesi diyebilirim rahatlıkla. Gözleri ve bakışları, jest ve mimikleri en önemlisi teninin pürüzsüzlüğü. Üstadlar servislerini gayet detaylı yazdığından dolayı çok uzatmak istemiyorum. Fazlası var eksiği yok asla. Sadece bu yola yeni başlayan genç arkadaşları uyarıyorum. Attention please! Don’t fall in love!
 Compiler
 2021-09-23
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2021-09-2360 minAnkara
 : 10
 : 9.5
 : 10
Selam dostlar, Yine profil fotoğraflarına göre daha güzel bir hatun ile karşı karşıyayız. Güzelliğinin yanısıra nezaketi, sıcaklılığı ve doğallığı da öne çıkıyor. Çiller daha da güzellik katmış. Kısaca değinmek gerekirse (diyorum ama yine uzuyor her biri ayrı ayrı madde.) Füzeler orjinal yemelik yutmalık, C-Cup, tit fuck kendisi yaptı. BJ ise izlemeye değer, oldukça ıslaaak, sevişiyor adeta. Samoa dostum gibi finali (extralı) CİM ile yaptım. Muazzam oldu. Kasa yusyuvarlak ve vücut ile orantısı gayet yerinde. Doggy salınımı muhteşem. Lying doggy'deki konfor anlatılmaz, yaşanır. Öpüşme var. Kutusu şeftali, pembe. GFE modunda kullanımı tavsiye edilir. Kendisi yavaş yavaş farklı modlara geçebilmekte. Destekleyin :) Aşağıdaki arkadaşın biri, "olabildiğince kısa tutuyor yani amaca hizmet etmek (kaldırmak) için kullanıyor" yazmış, ilk shot için haklı. İlk başta ben de aynı düşünceye kanar gibi oldum. Fakat ikinci shot sonrasında uzun istekli BJ+CİM yapınca sonradan anladım ki, İlk işlem sırasında kıvamına bakıyor ve onu kullanmak istiyor. Eğer ilk shot cim ile biteceğinizi ya da Normal işleme devam edecekseniz öncesinde biraz daha uzun yapmasını söylerseniz kızlara, seansınız ona göre şekillenebilir. Kızlar kahin olamıyor, kimi o olayı hiç sevmiyor kimi bayılıyor. Kimisi öpüşerek gaza geliyor herkes farklı farklı dostlar. Dileklerinizi, isteklerinizi dile getirmeyi deneyin. Bilgi gizliliğine riayetten bazı konuları bahsedemeyeceğim. İyi eğlenceler. Bu arada rumuzlarında R...S... olan dostum, Siteyi takip ettiğini biliyorum. Bana veya diğer dostlara ulaş. Sana iyi haberlerimiz var.
 CookTasteEat
 2021-09-19
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2021-09-1990 minAnkara
 : 10
 : 10
 : 10
Please, dont look at the likes/dislikes just look at the comments. First of all, pictures represents her well and actually she is way better than pictures. She is do everthing for relax you in the first place, treat you very well. Her all services are great, but maybe there can be more different positions, (I'm not familiar with different positions so it can be just my bad.) I dont know how PSE look like but, i feel like she is perfect example of GFE. Her English is very good, accent is not a problem at all. She is so funny, thinkful and smart please treat her well. And try to don't fall in love :P Also, i have to mention agency. Agency is great, they answer all of your questions, and they give detail information. You can trust them without a problem. Thank you so much Alexandra^^
 77Bigbang77
 2021-09-16
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2021-09-151 hoursIzmir
 : 10
 : 10
 : 0.5
We want to see you in izmir, why you are not comeing, please come to izmir we are ready for you. And izmir is ready for you. Hope that soon you can come to İZMİR
 acarfurkan70
 2021-08-16
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2021-08-1560 minAnkara
 : 10
 : 10
 : 10
I meet Alex in very popular Hotel at Çukurambar. Previously written reviews explain her at all. Good looking delicious girl, nice round ass and good big tits. Very nice deep blue eyes. Her BJ was very wet and satisfactory at all. She was at a thin line between GFE and PSE but near to second side. She likes to do sex and you feel her desire in every moment of the meeting. As a summary she must seen girl in Ankara especially at current time when there are some bad news coming from south of America near Texas. Daha önce yorum yapan arkadaşlar kızı anlatmışlar yeterince. Alex ile malum yerde görüştük. Çok güzel yüz, derin mavi gözler, yuvarlak popo ve nefis memeler. BJ oldukça ıslak ve yeterli. Kız seks yapmaktan hoşlanıyor ve bunu tüm görüşme boyunca hissettiriyor. Özellikle Texas eyaleti civarında endişe verici gelişmeler varken mutlaka görülmesi gereken bir kız.