Fetish Teen Escort Nikiya in Istanbul, Turkey

Nikiya

Created: 13-02-2018Modified: 23-01-2021Total views: 360853This month: 14333
Ballerina Tight and Flexible Body!

Details

[object Object]
Age
24
Gender
Female
Ethnicity
European (white)
Sexual Orientation
Heterosexual
Height / Weight
173cm / 51kg
 
5.7feet / 112lbs
Hair / Eyes
Brown / Green
Languages
English

Reviews

Review
 Write review
 kkanca
 2020-11-03
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2020-10-2860 minIstanbul
 : 8
 : 10
 : 9.5
Selam size pompa milletinin insanları, Her ne kadar Covid yüzünden üç buçuk atsak da gönül ferman dinlemiyor. Yine kan boğdu, kafa güzelleşti, bir arayış başladı. Kendisini bir süredir ziyaret etmek istiyordum .Kısmet bugüneymiş. Avrupa yakasına geçtim kendisi için. Bu ikinci gelişim bu otele. Yeşil olana 5 basar. Neyse girdim odaya. Hatun çıplak beni bekliyor. Hemen maskeyi çıkartıp yapıştı dudaklara. Şunu söylemeliyim, eğer baby face bekliyor, GFE istiyorsanız adresiniz burası değil. Ama benim gibi servis odaklı ve ara sıra farklı muameleler istiyorsanız Nikiya'yı tek geçerim. Anal hariç aklınıza her geleni hatta gelmeyeni bile yapabilirsiniz. Suratıma vur dedikçe ben çekindim o daha fazla istedi. Hele doggy de, ben tokatladıkça o da kendini tokatladı. Velhasıl benim gibi buralarda vakit geçiriyorsanız, farklı tatlar peşindeyseniz, bir de yaş kemale erdiyse, Nikiya'yı mutlaka koleksiyona eklemelisiniz. En az bir defa ziyaret edilmeli ki ben tekrar gitmeyi düşünüyorum. Arkadaşlar yorum paylaşmayı unutmayalım lütfen. Yalancı yorumculara da kafam girsin. Yolunuz açık, kılıcınız keskin olsun.
 exsaint
 2020-07-06
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2020-07-03120 minIstanbul
 : 9
 : 9.5
 : 10
Döndük yine Tilki dükkanına Nikiya yı daha önce Güney Kıbrısta çalışan kızlar arasında resimlerini görmüştüm ( Resimler bence çok hos acaip esnek ) baktım buraya gelmiş pandemi mandemi dinlemedim gitmeden olmaz deyip randevuyu yapıştırdım Klasik 2 saat randevu sonunda şunları söyleyebilirim . Kız tam bir profosyonel . BJ çok başarılı neredeyse taşşakları alacak kadar köklüyor ve sertten hoslanıyor . Acaip esnek yaratıcıkığına sana kalmış ortaya acaip tahrik edici görüntüler çıkıyor ( Ben normalde erken boşalmam valla ben bile görüntüye dayanamadım patladım) . Dediğim gibi sert seksten hoşlanıyor hatta fazla BDSM diyebilirim ( Ben orda yokum) velhasıl kelam özellikle sert seks sevenler için bulunmaz kaftan ama GF de oynar istersen dediğim gibi tam profosyonel Few word in Engish very nice person . profesional , and very actice at sex, one of the best BJ I have ever have and very flexible girl :wink::wink:
 Yarımcalı
 2020-06-09
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2020-06-081 hoursIstanbul
 : 10
 : 10
 : 10
Merhaba arkadaşlar uzun bir pandemi arasından sonra yutdışı uçuşların başlamasını beklemeden ne zamandır gözüme kestirdiğim nikiyayı ziyaret etmeye karar verdim. Resimlerde çok maskülen ve sert yüzü var ama odaya girince bana masum ve feminen gözüktü. Birde tandığım bir hatuna benzetince güzel oldu. Neyse görüşmeye başladık sertten hoşlanırım demişti bende genelde GFe severim ama ufaktan tokat şaplak saç çekme biraz daha sert yap demesine rağmen kıyamadım dersen yeridir. İlgisi alakası güzeldi ilk patlama sonrası muhabbet ederken telefondan resimlerini gösterdi aman tanrım kız harbiden sertten hoşlanıyor vucudun hassas bölgelerinde çengelli iğne vb. tam mazoşit bir hatun ikinci yarıda biraz daha sertleştik biraz daha sertleşsek resmen dayak atacağız kıza ama çok sert seks beni çok sarmadı. Ama meraklısı varsa kaçırmasın. sonuç olarak memnun kaldım, odadan çıktığımda ve arabada eve giderken sizde oluyor mu bilmem bazı buluşmalardan sonra pişmanlık gibi memnunitesizlik yaşamadım iyiki gelmişim dedim. Bu kadar övdük yok mu bı kızın eksisi derseniz. Bj de sonuna kadar alıyor ama diş teması çok oluyor o yüzden bj neredyse vasat , ama esneklik (balerin) ve doğal fit vucüt bu açığı kapatır ama. Neyse arkadaşlar sezon açılmak üzere umarım kalite yükselir ve ters orantılı olarakda gereksiz yüksek fiyatlar normale döner. İsteyen özelden yazabilir.
 Baboliii
 2020-04-06
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2020-04-0545 minIstanbul
 : 8
 : 10
 : 10
Nikinin vücude slim severler için harika. Süt gibi teni var. Yüz gzelliği bence vasat. Ama ilk dakikadan son dakikaya kadar sizinle. Tüm isteklerinize karşılık veriyor. Ve bunlar için extra istemiyor. Ben sert bir sex istediğimi öncesinde söylemiştim cim cif rimming tokat şaplak saç çekme fiyata dahil bir görüşme yaptım. İngilizceside iyi seviyede. Değişik bir deneyim için gidilir
 peteril2
 2020-01-13
Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
2020-01-0660 minLimassol
 : 10
 : 10
 : 10
Gorgeus, Amazing, intelligent and fun to be with. Knowledgeable in music The sex was amazing. Looking forward to seeing you again Nikiya, and I hope it will be soon